İPTAL VE İADE KOŞULLARI | Mobilya Kuaför
Destek

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Ürünümü iade etmek istiyorum, İade Şartları nedir, hangi ürünleri iade edebilirim?
Satın aldığınız ürünü, kargo veya sevkiyat ile teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Nigova’ya başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için “tüm kargo bedelini” ödemeniz mecburidir. İşleminiz onaylandıktan sonra'da kargo tarafınızdan ödenerek göndermelisiniz.
 
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
 
İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;
 
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte ürün açılmadan yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte açılmadan gönderilmelidir.
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte açılmadan gönderilmelidir.
  • Elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.
 
Diğer Tüm ürünlerdeki şartlar aynen üretici veya satıcı firma ile gelen ürünler içinde geçerlidir. Ürününüzün teslimatı üretici firmaya yapıldıktan sonra ilgili firma tarafından verilecek bilgi doğrultusunda bedel iadesi işlemleri başlatılacaktır. Ödeme işlemleri için, İade ettiğim ürünün parasını ne zaman ve nasıl geri alabilirim? sorusunun cevabına bakabilirsiniz.
 
 
 
İade ettiğim ürünün parasını ne zaman ve nasıl geri alabilirim?
 
  • Gönderdiğiniz ürün/ürünler, Nigova tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 7 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
  • Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-posta ve cep telefonunuza bilgi mesajı gönderilir yada aranarak iletişim kurulur.
  • Ödemeniz bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri  ödenir. 
 
Ürünleriniz kargoya verilmeden önce müşteri hizmetlerimizi (0212 550 30 35) arayarak istediğiniz zaman iade ve siparişinizi iptal edebilirsiniz.
E-BÜLTEN
MÜŞTERİ
HİZMETLERİ
0 531 897 35 21
0212 550 30 35