Temel Değerler | Mobilya Kuaför
Kurumsal

Temel Değerler

Özgüven

Dizayn Kuaför Mobilyalarında bulunan bireyler yetki sınırları çerçevesinde karşılaştıkları sorunları çözmede kararlı ve cesur davranırlar.

 

Kurum Dayanışması

Dizayn Kuaför Mobilyalarında çalışma arkadaşlarımız ünvan ayrımı yapılmaksızın fikirlerini beyan etmekte ve hayata geçirmekte özgürdürler.

 

Çevrecilik 

Dizayn Kuaför Mobilyaları kullandığı ürünlerde şartlar el verdiği sürece geri dönüşümlü olmasına dikkat eder. Çalışma ortamlarını ve çevresini temiz tutmak için çalışır.

 

Ciddiyet

Dizayn Kuaför Mobilyaları sorumluluklarını etik ahlak, bilimsel yöntem ve yasalar doğrultusunda yerine getirir ve kendi menfaatini arka planda tutar.

 

Eşitlik

Dizayn Kuaför Mobilyaları toplum eşitliğine inanır . Tüm ilişkilerinde herhangi bir ayrımcılığa yer vermez, saygı çerçevesinde önyargısız ve eşit bir şekilde yaklaşır.

 

Yeterlilik

Dizayn Kuaför Mobilyaları bulunduğu konumu yenilikçi, kararlı ve cesur çalışmalarına bağlı olarak görür. İşe alım süreçlerinide bu ilkeleri göz önünde bulundurarak yapar.

 

Yenilikçilik ve Liderlik

Dizayn Kuaför Mobilyaları gelişen teknolojiyi yakından takip eder ve ivedilik ile uygulanmasına özen gösterir. Kendi sektöründe diğer firmalar tarafından örnek alınıcak geliştirmeler yapmaya özen gösterir.

E-BÜLTEN
MÜŞTERİ
HİZMETLERİ
0 531 897 35 21
0212 550 30 35